czwartek, 17 marca 2016

Drewniane autka Adeleo zabawki na lata dla każdego

Jakiś czas temu udało nam się zdobyć wyróżnienie w konkursie na kreatywną zabawkę z rzeczy codziennego użytku. Nagrodzony  został nasz sorter o którym poczytać możecie TUTAJ.

Nagrodę którą otrzymaliśmy były dwa, drewniane autka z firmy Adeleo. Kiedy przyszły zdobyły serca wszystkich domowników. Już wcześniej Lusia posiadała zestaw drewnianych ulic i ludzików z innej firmy, a autka idealnie się wkomponowały w makietę. Przyznam się szczerze wcześniej firmy Adeleo nie znałam. Dopiero kiedy zobaczyłam konkurs to się zainteresowałam. Firma jest niesamowita bo tworzą ją rodzice z pasją. Cała ich przygoda z tworzeniem zabawek zaczęła się kiedy sami zaczynali poszukiwania zabawek dla swojego dziecka. Powiem Wam, to chyba najlepsza motywacja do tworzenia. Dzięki temu wiem, że dana zabawka powstała z pasją, sprawdzona i jest trwała i na prawdę powstała z myślą o dziecku.

Wracając do naszych autek, które otrzymaliśmy. Paczka była bardzo staranie zapakowana, aby nic się nie uszkodziło. To świadczy o profesjonalizmie firmy, dbają o klienta i swój produkt. Po rozpakowaniu paczuszki ukazały się naszym oczom dwa samochodziki z przyczepionymi wizytówkami firmy. To także na plus, bo robi wrażenie  dbałością o szczegóły.
Autka są w dwóch kolorach jedno mamy czerwone a drugie koloru naturalnego drewna. Nie jest to jakieś chude coś jak zwykle widzimy na półkach. To autko jest wygodne w chwyceniu dla dziecka, ale też nie jest chude. Jest trwałe. Lusia już z tatą testowali "kraksy" i "wypadki" i autka wyszły z nich bez szwanku nawet nie mają ryski. Wycięty otwór w kształcie kółka, pomaga w chwyceniu autka, a także umożliwia go zaczepienie. U nas w autku jeździł też robaczek bo idealnie pasował do otworku. Córka była zachwycona, że może go wozić w nowym autku.

czerwone autko Adeleo
Poprawna nazwa ze strony producenta to "Mały Bobik" . 
 Wymiary Bobika to:
Wysokość: 6cm
Szerokość: 10cm
Głębokość: 5cm
Waga: 70g

Autko więc idealne dla małego i starszego. Duże kółka, powodują, że autko jest stabilne, nie przewraca się, nawet podczas szybkiego wyścigu kiedy na 1,2,3... zostają oba na raz wypuszczone z rąk do przodu. Takie wyścigi robiliśmy całą rodziną oczywiście wygrała Lusia, no cóż rodzice muszą potrenować.

naturalne autko Adelelo

Autko jest ani za małe ani za duże. Dzięki temu można nim się bawić na miliony sposobów. Jako Kreatywny Rodzic cudownie się poczuliśmy móc wymyślać co rusz nowe zabawy z nowymi Bobikami. Prócz wyścigów i wyżej wspomnianych zabaw na ulicy oraz wożenia robaczka, były też inne zabawy. Budowaliśmy im garaż, zrobiliśmy grę, gdzie Bobiki były pionkami. Dzięki temu, że są w dwóch kolorach dodatkowo urozmaicają zabawę, a i przy podziale ten Twój a ten mój nie ma mowy o podmiance, bo się różnią kolorem. Bobiki są niezniszczalne przeszły w naszym domu już wiele, a wciąż jak nowe. Więc spokojnie po Lusi i jej rodzeństwie będzie mógł jeszcze nie jeden Szkrab się bawić. Myślę, że za jakiś czas poszerzymy naszą kolekcje i zakupimy jakieś inne cudeńko z firmy Adeleo. Tymczasem zapraszam Was serdecznie do nich na stronę tam na pewno każdy z Was znajdzie coś dla swojego Malucha, bo te zabawki są stworzone z myślą i dla nich TUTAJ
1 komentarz:

  1. Proste oraz genialne - tak mogę nazwać zabawki wykonane z drewna. Nie dość że trwałe oraz ponadczasowe to jeszcze tak bardzo uczą kreatywności :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)