sobota, 15 lipca 2017

Rabkoland - świetna zabawa gwarantowana dla małych i dużych

Jakiś czas temu postanowiliśmy wyjechać na trzy dni z Wrocławia, aby odpocząć i poszaleć gdzieś z dzieciakami. Ze sobą zabraliśmy całą ekipę, która pomaga nam i wspiera działanie naszego bloga. Wylądowaliśmy w Rabce Zdrój, swoją drogą bardzo urokliwe miejsce jeśli chodzi o odpoczynek. Jednak nie bez przyczyny wybraliśmy Rabkę jako miejsce pobytu, wszystko ze względu na istniejący tam Rabkoland.


Powiem Wam, że ja w nim kiedyś byłam jako dzieciak, ale on wtedy był dużo mniejszy i wyglądał zupełnie innaczej. Przy ogromnej bramie znajdują się kasy, gdzie kupujemy bilety, które upoważniają nas do wielokrotnego korzystania i wchodzenia na wszystkie atrakcje znajdujące się w środku. Powiem Wam cena biletu jest mega niska, patrząc na to, że jeden bilet działa bez ograniczeń na wszystkie szaleństwa. Do biletu dla dzieci dokładają Lubisia, na pyszny początek świetnej zabawy. Pierwszą atrakcją, na którą się udaliśmy był Wielki młyn . Było cudownie, z góry widzieliśmy cały Rabkoland i część Rabki Zdrój. Dzięki temu, że poruszał się miarowo i spokojnie Lusia wcale się nie bała i bardzo jej się podobało.


Kolejna atrakcja, która przypadła nam do gustu to Autostop. Tam szaleliśmy nawet kilka razy. Najperw mąż z Lusią, a ja sama, później to ja woziłam córeczkę w swoim pojeździe. Co ciekawe jak na normalnej drodze człowiek w kogoś wjedzie to płacze, a tu słychać było śmiechy. Ubaw był nieziemski. Szaleliśmy wszyscy, jedynie Szymek przespał tę atrakcję, gdyż chwilę wcześniej nadeszłą pora na jego drzemkę.


Jeśli lubicie mocne wrażenia to polecam Musik Ekspres. Pan który obsługuje tę karuzele, potrafi zaskoczyć. Kiedy falując góra-dół do przodu z dość dużą prędkością nagle zwalnia i każdy myśli, że koniec przejazdu, a tu nagle ekspres zaczyna ponownie przyspieszać tym razem poruszając się do tyłu. Jeździliśmy w trzy lub dwie osoby i zawsze najgorzej miała osoba siedząca najbardziej po lewo, gdyż podczas jazdy reszta przesuwała się na nią i odsyć mocno ją gniotła :D.Z ekstremalnych atrakacji z pewnością podbije wasze serce Wiking, ja słuchajcie namówiona przez reszte ekipy dzielnie na niego wsiadłam, jednak moja dzielność na tym się skończyła. Potem pewnie darłam się głośniej od dzieciaków, które jechały ze mną. To przeżycie jest nie do opisania, czujecie się jakbyście walczyli z grawitacją. Na terenie parku możecie też odwiedzić dom śmiechu, gdzie poczujecie się niczym byście mieli 50 twarzy, tyle luster, tyle różnych waszych odbić.

Warty uwagi jest również pokaz Magika, znanego m.in z Mam Talent, który oczaruje zarówno starszych jak i młodszych widzów. W domu strachu przeszyje zaś Was dreszczyk emocji, aby potem pójść na autobus i poszybować nim w górę - Latający Autobus. W Rabkolandzie są atrakcje od najmłodszych po starszych, po prostu każdy znajdzie coś dla siebie i nie sposób wszystkich atrakcji opisać. Jest też część parku, gdzie jest strefa dla maluszków. 

Znajdziemy tam wspaniałe huśtawki, pływające małe łódeczki, a nawet rodeo. Na takim koniu z rodeo nawet mój mąż skusił się pojechać z Lusią. Co ciekawe na terenie całego parku są też budki  zwane Teatrem ruchomych figur, po wciśnięciu guzika może spotkać Was niespodzianka, jak "sikający" wodą Wiking. Jeśli zaś Wasze dzieci kochają kulki i zjeżdżalnie zapraszam do Rura Parku. No i wisienka na torcie Odwrócony dom. Tam to dostaniecie zawrotu głowy, teraz rozumiem dosłownie powiedzenie "Mieć dom do góry nogami".  Jeśli więc szukacie miejsca na urodziny, wypad z rodziną lub po prostu chcecie gdzieś poszaleć koniecznie zajrzyjcie do Rabkolandu. Jest to wspaniłe centrum rozrywki nie tylko dla dzieci. Przyznaje się bowiem bez bicia, że bawiłam się tak samo świetnie jak moje dzieci. Tam nikt się nie nudzi i  każdy wychodzi w świetnym humorze. KONKURS!!!

Do wygrania 1 wejściówka Vip do Rabkolandu. Co trzeba zrobić? 
1.Polub Kreatywny Rodzic Klik
2.Polub Rabkoland Klik
3.Udostępnij plakat konkursowy Klik
4.Napisz pod plakatem "Szalone wakacje 2017" Klik
5. Wysyłka na terenie kraju 
6. Wygrywa 1 osoba
7. Będzie miło jak zaprosisz znajomych, niech się bawią z nami.


2 komentarze:

  1. Dzięki za ten wpis , teraz już wiem że na pewno tam pojedziemy .Jak jest z tymi biletami płacę raz i można iść na wszystkie atrakcje .Ile taki bilet kosztuje za dorosłą osobę ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne miejsce dla mniejszych dzieci.

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)