wtorek, 16 maja 2017

Zmęczone nogi? Powiedz im dość.

Znalezione obrazy dla zapytania nogi Po całym dniu biegania, latania, noszenia wózka, zakupów, dzieci oraz robienia milion rzeczy na raz wciąż stojąc lub biegu, moje nogi wołają o pomste do nieba. Są bowiem tak bardzo zmęczone, opuchnięcia, pękające naczynka, bóle nóg, wrażenie ciężkości to niestety efekt zabieganych mam i zabieganych kobiet. Wieczorem kładąc się do łóżka zmieniamy więc milion pozycji, aby wreszcie tym nogą było wygodnie.
   


Ja od pewnego czasu już śpie spokojnie. Oczywiście z powodu też Szymka, który budzi się już tylko raz czy dwa w nocy na cyca, ale głównie dlatego, że zaczęłam odzywiać nogi. Co wieczór smaruje je Kremem na zmęczone i opuchnięte nogi od Mama`s. 

To nie jest krem tylko nawilżający, ale krem, który pomoże dać nogą wypocząć i zrelaksować się. Przecież gdyby te nogi wysiadły ze zmęczenia jakbyś biegała do żłobka czy przedszkola? Jakbyś taszczyła zakupy, niosąc dziecko na rękach i nogą pchając wózek?
Nogi póki się ma zdrowe to się ich nie docenia, kiedy jednak zaczyna coś szwankować zaczynamy widzieć gdzie popełniliśmy błąd w zatroszczeniu się o nie. Na pewno czasem warto zwolnić, zmieniać częściej pozycje, odpuścić wielkie ciężary do dzwigania. Czasem po prostu trzeba powiedzieć "DOŚĆ!".


Prócz tych oczywistych rzeczy, możesz też wesprzec swoje nogi kremem od Mama`s. Nie zawiera on cudownych miliona składników, które nakładasz na nogi, aby były cięższe. On w składzie ma Menthyl PCA, który nałożony na twoje nogi da im sygnał, aby uwalniały stopniowo mentol, który daje uczucie chłodzenia. PCA pomaga zaś skórze utrzymać jej prawidłowe nawilżenie i naprężęnie. Wyciągi roślinne wspomagają wzmocnienie drobnych naczynek krwionośnych, które tak często pękają po całym dniu.Ten krem jak jego brat od biustum, również jest bardzo wydajny. Prócz tego szybko się wchłania, skóra ma uczucie świeżości i niezwykłej gładkości. Bardzo delikatny zapach, ledwo wyczuwalny nie podrażnia nosa. Efekt jeśli będzieci używać każdego dnia minimu raz dziennie zobaczycie już po 5 dniach. Choć po 1 zastosowaniu również zobaczycie różnice i poczujecie przyjemne chłodzenie nóg i odczucie wieczorem ulgi po posmarowaniu kremem.
Znalezione obrazy dla zapytania biegająca mama

Jeśli więc jesteś mamą na cały etat, albo zabieganą kobietą XXI wieku spróbuj. Czasem warto próbować, bo można zostać mile zaskoczonym. Zatroszcz się o to by nie tylko być mamą, ale też czuć się piękną kobietą. Żeby mieć swoje spa wystarczy 5 minut dziennie, które z pewnością da radę się wyczarować. Pamiętaj nogi masz dwie i zatroszcz się o nie, bo bez nich było by ci ciężko. Inne kosmetyki, których jeszcze nie miałam w ręku, ale mnie kuszą znajdziecie TUTAJ
1 komentarz:

  1. To chyba coś dla mnie ja mam ciągle zmęczony nogi :), nie słyszałam jeszcze o tym kosmetyku więc wypróbuje.

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)