środa, 31 maja 2017

Mini książeczki z serii Moje bajeczki

My często ksiązki czytamy czy w poczekalni u lekarza, czy na wyjeździe, w podróży a nawet u dziadków. Wielkich książek taszczyć nigdy mi się nie chce, choć są ulubione i ukochane to zajmują mase miejsca. Dziecku też ciężko taką wielką książkę trzymać. Na szczęście powstała całkiem pokaźna seria "Moje bajeczki" z różnymi ulubionymi bohaterami dzieci. Taka książeczka jest niewielka, posiada duże litery dzięki temu super sprawdza się przy nauce samodzielnego czytania. Piękne ilustracje niczym z filmu wyjęte kadry i ciekawe historie znanych bohaterów. To wszystko znajdziecie w tych książeczkach. Niewielki format daje mase możliwości zabrania ich zawsze ze sobą i są w pogotowiu gdy nuda doskwiera lub po prostu chcemy coś poczytać dziecku. my z tej serii posiadamy cztery książeczki.


Moje bajeczki o psikusach i psotach
Fani Maszy i Niedźwiedzia będą przeszczęśliwi. Już teraz wersja kieszonkowa masy przygód i psot małej dziewczynki. Teraz możecie ją zabrać ze sobą wszędzie. Całę 8 opowiadań z pięknymi filmowymi ilustracjami przeniosą Was do krainy Maszy i Niedźwiedzia. Poczujecie się jak członek załogi bardzo dobrych przyjaciół. Nakręcicie wspólny film, a może nauczycie grać się w tenisa? Przeżyjcie także urodzinowe niespodzianki Maszy. Ta mała dziewczynka jeszcze nie raz was zaskoczy i wprawi w bardzo dobry nastrój a nawet wywoła mase śmiechu. Koszt w promocji to tylko 15zł. Więc na prawdę warto.
Moje bajeczki o Annie i ElsieTutaj coś dla fanów Krainy lodu i nie jest to tylko bajka dla dziewczynek. Również chłopcy mogą przeżyć neisamowite przygody z dwoma siostrami, bałwankiem Olafem i innymi przyjaciółmi. Osiem niesamowitych przygód, których nie znacie z filmu, są niezwykłe. Poznajcie dzieciństwo księżniczek jak również jak spędzały swoje urodziny oraz co można podarować reniferowi, który ma wszystko? To i jeszcze więcej właśnie znajdziecie w książce. Pełna magii, miłości siostrzanej i przygód już teraz w formacie książkowym. Idealna nawet dla małych 2 letnich dziewczynek. Prostym językiem napisana. Koszt rownież około 15zł
Moje bajeczki o lokomotywachA teraz coś o pociągach i lokomotywach. Dziewięć niesamowitych przygód lokomotywy Tomka i jego przyjaciół. Wyruszcie w podróż z każdą lokomotywą. Odkryjcie ciekawostki na ich temat, a może któraś jest do Was podobna z charakteru? Każda ma inne zadanie poznajcie je zupełnie z innej strony. Karol, Kamil, Olek, Wiktoria i inni czekają, aby pokazać ci ich świat i swoje zadania. To co? Do zobaczenia w książce moi mili. Koszt książki to około 15zł.
Moje bajeczki o Bobie BudowniczymOsiem fascynujących historii Boba Budowniczego i jego przyjaciół. Każda inna i każda uczy nas czegoś innego. Bajki dla chłopców i dziewczynek. Czary w kuchni, odkryją przed Wami niezwykłą restaurację i kolację Boba i Marty. A może wolicie bajkę o piratach? Tak, tak Bob będzie miał z nimi do czynienia. Jednak nie tymi morskimi a lądowymi. Koty i psy wiele zamieszania też zrobią. Tyle wspaniałych przygód w tak małej książeczce. Z nimi nie ma nudy, nawet tam gdzie ciężka praca jest dobra bowiem zabawa. Zapraszam do czytania i przygód ich poznawania. Koszt około 15zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)