poniedziałek, 29 maja 2017

III Wrocławskie Spotkanie Blogerek

III Wrocławskie Spotkanie Blogerek

Tydzień temu w sobotę udało mi się uczetniczyć w III Wrocławskim Spotkaniu Blogerek organizowanym przez dwie wspaniałe dziewczyny Elwirę Zbadyńską z bloga Zabiegana Mama oraz  Karolina Tuchalska-Siermińska z bloga odNova. Od początku wiedziałam, że te spotkania są wyjątkowe i przygotowane na najwyższym poziomie. Nie zawiodłam się. Spotkałyśmy się w cudownej restauracji Novocaina. Jest to wspaniałe miejsce, które kojarzę z czasów studenckich. Serwują tam pyszne włoskie jedzenie oraz jako pierwsi we Wrocławiu posiadali piec opalany drewnem.Podczas spotkania miałam okazję wraz z innymi blogerkami kosztować potraw z menu letniego. Moje podniebienie oszałało, gdy skosztowało pysznej sałatki z tuńczykiem oraz deseru, który był obłędny. Panna Cotta z musem owocowym i truskawkami, w życiu tak pysznego nie jadłam. Był lekki, kremowy, słodki, taki wiecie idealny deser dla każdego. 


Oczywiście oprócz pysznego jedzenia odbyły się też trzy wspaniałe prelekcje. Pierwszą prelegentką była Joanna Arciszewska z CAE Świat Dietetyki. Opowiedziała o alergiach, problemach żywieniowych i jak to co jemy ma wpływ na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy, tym bardziej, że u nas wszyscy w domu alergicy i wrażliwcy na pewne produkty spożywcze.


Kolejna prelegentka to Agnieszka Kowal z  LaDetre. To z jaką pasją opowiada o robieniu zdjęć jest niesamowite. Otworzyła nam oczy, że nie drogi aparat czyni z nas dobrego fotografa, ale to ile serca w dane zdjęcie włożymy. Zagięła nas też swoim pytaniem, "Co jest najważniejsze w aparacie?" Wiecie? Ja teraz już wiem. Nie milion funkcji, nie możliwości jakie nam daje, ale instrukcja. Tylko bowiem gdy ją poznamy jesteśmy w stanie wyciągnąć z danego modelu 100%.

 fotograf zdjęcie

Ostatni wykład był poprowadzony przez Elwirę z bloga Jak Ona To Robi. Pełna wiedzy i pasji starała się jak mogła najlepiej z pomocą prezentacji przekazać nam jak prowadzić bloga, aby wszystko funkcjonowało jak najlepiej. Pokazała, że każdy blog jest inny, bo każda z nas jest inna, a blog to taka pewna cząstka nas samych. Szczerze? Ja nie wiem jak ona to robi, ale dosłownie chciało się jej słuchać coraz więcej i więcej. Niesamowicie hipnotyzująca osoba. 


Na koniec niczym wisienka na torcie każda z nas otrzymała trzy wyjątkowe prezenty od sponsorów, którymi byli Katalog Marzeń, Poki oraz Patatoy. 
Poki i Patatoy idealnie się dopasowali, gdyż jeden ofiarował nam kosz piknikowy dla dorosłych, zaś drugi mini wydanie kosza piknikowego dla naszych pociech. 

Katalog Marzeń zaś obdarzył nas czymś niesamowitym i niezapomnianym, lotem samolotem nad pięknym Wrocławiem. Mieszkam w tym mieście od zawsze, jednak nigdy nie udało mi się zobaczyć miasta z lotu ptaka. Teraz to marzenie się spełni i będę miała okazje Wam pomachać gdzieś tam z chmurek. Jednak mimo, iż to spotkanie było tak cudownie zaplanowane, ja cenię w nim zupełnie co innego. To, że mimo, iż na co dzień znamy się jedynie ze świata wirtualnego. Mimo, że każda z nas jest inna i ma inne zainteresowania. To na takim spotkaniu tworzy się najlepsza atmosfera, taka wiecie domowa, rodzinna. Wszystkie są dla siebie życzliwe, nikt nikomu nie zazdrości. Jedna drugą wspiera i podziwia za jakieś sukcesy. To niesamowite, jak pasja do bloga i pisania łączy ludzi. Osiemnaście blogerek, jedna drugiej służyła pomocą i swoim doświadczeniem. Magii i mocy jaka nam towarzyszła, nie zrozumie nikt, kto choć raz nie brał udziału w tak wyjątkowym spotkaniu. Polecam zajrzeć też do dziewczyn, bo naprawdę warto. Tyle pasji i serca wkładają bowiem w to co robią, a kochają pisać i dzielić się ze światem codziennością, w ich oczach kolorową. Ogromne brawa należą się dla organizatorek, bo to one tego serca w spotkanie włożyły najwięcej, aby każdy czuł się jak członek jednej wielkiej rodziny. Na piamiętkę zostanie ze mną identyfikator wykonany przez  Paulinę Mamzer z Paula Tworzy Lista blogerek, które uczestniczyły w spotkaniu, wykonana przez Gosię z A Tavola!!
 1. Karolina Tuchalska-Siermińska – odNova.net (organizatorka spotkania)
 2. Elwira Zbadyńska – zabieganamama.com (organizatorka spotkania)
 3. Kamila Smółkowska Bernaś – kreatywnyrodzic.blogspot.com.pl
 4. Barbara Tomczak – pierwsze-kroki.com 
 5. Dagmara Stolarczyk – dziubdziak.pl
 6. Justyna Maszkowska – siostrydajarade.blogspot.com
 7. Agnieszka Herman – pasjairozwoj.pl
 8. Izabela Urbaniak-Marut –nianio.com.pl
 9. Anna Złotkowska – zsercemdogarow.blogspot.com
 10. Weronika Chylarecka – codziennyuzytek.pl
 11. Kasia Lorenc – siostrydajarade.blogspot.com
 12. Joan Pia –domnaglowie.pl
 13. Agnieszka Wodecka – gogusiowo.com
 14. Małgorzata Skiba – atavola.pl
 15. Nadine Kranik – macierzyństworaz.pl
 16. Dorota Kotlińska – wielopokoleniowo.pl

3 komentarze:

 1. Kamila, dziekuję, jak zawsze za dzielenie się wiedzą. Poleciłaś mi cudowne przeżycie i możliwość poznania osobiście świetnych kobiet. III Spotkanie Wrocławskich Blogerek to były 4 godziny cennych wrażeń, miłej atmosfery dzieki też goszczącej nas restauracji Novocaina. Aga LaDetre, wyciagneła z każdej kobiety "to coś" co ją charakteryzuje. Mogę tak pisać i chwalić bez końca! Ale już skończę bo to tylko komentarz;)

  Pozdrawiam Cię ciepło, w roli Mamy i blogerki jesteś moją inspiracją!Kamila, dziekuję, jak zawsze za dzielenie się wiedzą. Poleciłaś mi cudowne przeżycie i możliwość poznania osobiście świetnych kobiet. III Spotkanie Wrocławskich Blogerek to były 4 godziny cennych wrażeń, miłej atmosfery dzieki też goszczącej nas restauracji Novocaina. Aga LaDetre, wyciagneła z każdej kobiety "to coś" co ją charakteryzuje. Mogę tak pisać i chwalić bez końca! Ale już skończę bo to tylko komentarz;)

  Pozdrawiam Cię ciepło, w roli Mamy i blogerki jesteś moją inspiracją!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aż się popłakałam ze wzruszenia :* DZIĘKUJĘ, że jesteś :)

   Usuń
 2. To prawda,atmosfera niesamowita :) Świetnie tak poznać osoby, które się czyta tylko przez internet. Spotkanie dało mi dużo pozytywnej energii i kopa do działania. Fajnie, że dzięki takiemu spotkaniu spełniło się też jedno z Twoich marzeń, miłego lotu :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)