niedziela, 26 marca 2017

Prezent dobry dla każdego....

Macie tak, że kiedy zbliża się jakaś okazja lub nawet bez okazji, chcecie dać komuś coś wyjątkowego, a jednocześnie co na bank ucieszy? Jednym z takch prezentów jest czekolada, ona jest prezentem idealnym bez wzglęu na sytuacje. Jednak fajnie jakby ta czekolada nie była taka banalna, a miała bardzo nietypowe opakowanie.
Chocokiss  to moje ostatnie odkrycie. Jako wielki łasuch i miłośnik czekolad wciąż szukam nowych pyszności. Jednak prócz jedzenia tych wspaniałości lubie obdarowywać nimi innych. Spójrzmy prawdzie w oczy kiedy kobieta ma te ciężkie dni czekolada jest wybawieniem dla niej, aby jakoś przetrwać. Na Dzień Babci i Dzień Dziadka no co można dać od wnuków, aby osłodzić dziadkom ich wspaniałe życie. Tak samo kiedy młodzież kończy to swoje 18-lat no nawet jak duży to i tak łasy na słodkości.Chocokiss jest bardzo fajną firmą, bo czekolady tworzone są z największą pasją prócz tego, że są pyszne to jeszcze posiadają wspaniałe opakowania. Ja zamówiłam 10 różnych czekolad i byłam pod ogromnym wrażeniem szybkości wysyłki i dostarczenia jej. Wiadomo jak jest z prezentami last minute? Są zawsze na ostatnią chwilę, a z tą frmą nawet takie będą zawsze o czasie gotowe. Na ich stronie znajdziecie czekolady na wszystkie okazje i bez okazji święta.

DZIEŃ DZIADKA 

Dziadkowie są niezastąpieni i to oni najbardziej rozpieszczają nasze dzieci, więc w dniu wyjątkowym i bez okazji podziękować słodkością można. Mały gest ale bardzo ucieszy.


DZIEŃ MAMY I DZIEŃ TATY

To rodzice dali nam życie, oni nas wychowali i masę nocy przez nas nieprzespali. Mamy w bólach nas rodziły, a ojcowie z drzew ściągali. Choć raz w roku święto swoje rodzice mają to cały rok należy ich doceniać i dziękować za to, że byli, że są i zawsze będą z nami.


NA OKAZJE KAŻDĄ SIĘ NADA

Czy to urodziny, czy ślub czekolada musi być by życie osłodzić :)


MUST HAVE KAŻDEJ KOBIETY I FACETA W POTRZEBIE

Niczym apteczka podręczna, na smutki i niedole. Na chwile ciężkie i radosne. W walizce, torebce zawsze pod ręką być muszą. One całe życie kuszą i uśmiech wywołują :)


BEZ OKAZJI 

Bez okazji też fajnie dostać coś słodkiego. Kobiecie by dni ciężkie osłodzić, aby kogoś rozweselić. Można też dla samego siebie sobie taki prezent sprawić. "Ty głaszcz a ja pomruczę" może skusić drugą połówkę do działania i miłego wieczoru. Zamiast słów czekolada :DNA 18-STKI i BRAKI KASKI

Ah bogatym być, kto by nie chciał być. Więc plik banknotów z czekolady się poleca. Będzie to najdroższa czekolada w waszym życiu i jedząc ją będziecie się czuli jakbyście 6 w totka trafili.TYLE WSPANIAŁOŚCI BO TAK NIEWIELE, MOŻE TAK TAK WIELE RADOŚCI KAŻDEMU !!!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)