niedziela, 26 marca 2017

Prezent dobry dla każdego....

Macie tak, że kiedy zbliża się jakaś okazja lub nawet bez okazji, chcecie dać komuś coś wyjątkowego, a jednocześnie co na bank ucieszy? Jednym z takch prezentów jest czekolada, ona jest prezentem idealnym bez wzglęu na sytuacje. Jednak fajnie jakby ta czekolada nie była taka banalna, a miała bardzo nietypowe opakowanie.
Chocokiss  to moje ostatnie odkrycie. Jako wielki łasuch i miłośnik czekolad wciąż szukam nowych pyszności. Jednak prócz jedzenia tych wspaniałości lubie obdarowywać nimi innych. Spójrzmy prawdzie w oczy kiedy kobieta ma te ciężkie dni czekolada jest wybawieniem dla niej, aby jakoś przetrwać. Na Dzień Babci i Dzień Dziadka no co można dać od wnuków, aby osłodzić dziadkom ich wspaniałe życie. Tak samo kiedy młodzież kończy to swoje 18-lat no nawet jak duży to i tak łasy na słodkości.Chocokiss jest bardzo fajną firmą, bo czekolady tworzone są z największą pasją prócz tego, że są pyszne to jeszcze posiadają wspaniałe opakowania. Ja zamówiłam 10 różnych czekolad i byłam pod ogromnym wrażeniem szybkości wysyłki i dostarczenia jej. Wiadomo jak jest z prezentami last minute? Są zawsze na ostatnią chwilę, a z tą frmą nawet takie będą zawsze o czasie gotowe. Na ich stronie znajdziecie czekolady na wszystkie okazje i bez okazji święta.

DZIEŃ DZIADKA 

Dziadkowie są niezastąpieni i to oni najbardziej rozpieszczają nasze dzieci, więc w dniu wyjątkowym i bez okazji podziękować słodkością można. Mały gest ale bardzo ucieszy.


DZIEŃ MAMY I DZIEŃ TATY

To rodzice dali nam życie, oni nas wychowali i masę nocy przez nas nieprzespali. Mamy w bólach nas rodziły, a ojcowie z drzew ściągali. Choć raz w roku święto swoje rodzice mają to cały rok należy ich doceniać i dziękować za to, że byli, że są i zawsze będą z nami.


NA OKAZJE KAŻDĄ SIĘ NADA

Czy to urodziny, czy ślub czekolada musi być by życie osłodzić :)


MUST HAVE KAŻDEJ KOBIETY I FACETA W POTRZEBIE

Niczym apteczka podręczna, na smutki i niedole. Na chwile ciężkie i radosne. W walizce, torebce zawsze pod ręką być muszą. One całe życie kuszą i uśmiech wywołują :)


BEZ OKAZJI 

Bez okazji też fajnie dostać coś słodkiego. Kobiecie by dni ciężkie osłodzić, aby kogoś rozweselić. Można też dla samego siebie sobie taki prezent sprawić. "Ty głaszcz a ja pomruczę" może skusić drugą połówkę do działania i miłego wieczoru. Zamiast słów czekolada :DNA 18-STKI i BRAKI KASKI

Ah bogatym być, kto by nie chciał być. Więc plik banknotów z czekolady się poleca. Będzie to najdroższa czekolada w waszym życiu i jedząc ją będziecie się czuli jakbyście 6 w totka trafili.TYLE WSPANIAŁOŚCI BO TAK NIEWIELE, MOŻE TAK TAK WIELE RADOŚCI KAŻDEMU !!!
1 komentarz:

  1. Poprzednie święta wspominam tragicznie. Boże… ile ja się nie namęczyłem z tym wszystkim. Z prezentami co roku mam koszmary. Nie da się ukryć, że detale wypadają najlepiej. Tak jest chyba zawsze. Takie drobne elementy jak biżuteria czy zegarek. Ludzie po prostu nabywają do nich niezbędnego sentymentu i to właśnie to jest kluczem. Wydaje mi się, że warto jest zainteresować się tym tematem. Mnie rok temu uratowała firma OtoZegarki, która miała dostępne wszystko to, co wpasowało się w mój klimat. Jestem naprawdę bardzo wdzięczny tej firmie za to, że udało mi się ogarnąć te wszystkie prezenty, w tym roku pewnie znów zrobię to samo :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)