sobota, 18 marca 2017

Jestem w bajce - wyjątkowy prezent dla każdego dziecka

Kiedy rodzi się dziecko pragniemy dać mu wszystko co najlepsze. Pokazujemy mu świat oczami takimi jakimi sami chcielibyśmy go widzieć. Często czytamy, opowiadamy bajki, aby choć na chwilę przenieść się z dzieckiem w krainę fantazji. Załóżmy więc, że macie magiczną różdżkę i możecie przenieść swojego Malucha do świata bajki? Myślicie, że to niemożliwe? Jesteście w błędzie. Zaraz podzielę się z Wami sekretem tej magicznej mocy.


 Wszystko się dzieje za sprawą magicznej strony Jestem w bajce. To tutaj z pomocą możecie spełnić dziecięce marzenie, aby dziecko zostało głównym bohaterem bajki. Jedyne co musicie zrobić to wybrać bajkę. Każda jest inna, opowiada inną przygodę, pełna pięknych ilustracji, gdzie zostanie dodane Wasze dziecko. Jak to się stanie? Wystarczy po wybraniu książki, wysłać zdjęcie Waszej pociechy za pomocą formularza. Zdjęcie powinno być wyraźne, głównie chodzi o twarz dziecka, gdyż to ona zostanie wklejona/dodana w różne miejsca na ilustracjach, tak aby wyglądało to naturalnie. Potem zatwierdzacie zamówienie i płacicie. Książka zostaje drukowana na wysokiej jakości papierze w formacie 20 x 20 cm, a twarda oprawa jest odporna na dziecięce zwyczaje. Na książkę czeka się około 10dni, owszem jeśli zależy nam na czasie można wybrać opcje expresową, wtedy książka znajdzie się w naszym posiadaniu już w ciągu 3 dni. 

Ja jako mama dwójki dzieci, chciałam, aby zawsze pamiętali, że razem mogą w życiu więcej. Tak, aby w chwilach zwątpienia, albo kiedy już dorosną mieli tak odnośnik do którego będą wracać, aby przypomniał im, że są rodzeństwem na dobre i złe. Wybrałam więc książkę "Smoczy wyścig", gdzie jest dwóch głównych bohaterów. Wybrałam zdjęcie na którym wyszli najlepiej, aby były dobrze widoczne ich buzie i zamówiłam. Koszt takiej książki to 99zł. Choć wydaje się dużo, to jest to cena na prawdę adekwatna do jakości książki. Lusia macała ją swoimi dziecięcymi rączkami, które zawsze są czymś umaziane, książka jednak jest odporna na tego typu zabrudzenia i wystarczy w razie czego wytrzeć chusteczką higieniczną i już czyste :) 
Ilustracje, są bardzo w żywych kolorach i duże. Taka książka może być też z dedykacją od Was, my z mężem daliśmy taką "Byście nigdy nie przestali marzyć, bo w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, nad którymi trzeba dłużej popracować, aby je osiągnąć- Mama i Tata ". Powiem Wam, że taka książka jest też super prezentem na roczek dla dziecka. Bo inne prezenty przemijają lub z nich wyrastamy, a książka zostanie z nami na zawsze. Kiedyś jak dorośnie zabierze ją ze sobą, aby wspominać czasy bycia dzieckiem i pokaże ją swoim dzieciom. Jest to na prawdę prezent na lata, a nie na chwilę. Pomyślcie ile zabawek po 100 pare złotych kupujecie, po chwili lądują one gdzieś w kącie. Książki są ponadczasowe, do nich się wraca, do tego Jestem w bajce ma bardzo ciekawe historie, które na pewno zaciekawią każde dziecko. Jeśli więc szukacie wyjątkowego prezentu na roczek, zajączka lub po prostu chcecie dać swojemu dziecku coś wyjątkowego to polecam. Warto inwestować bowiem w rzeczy, które z nami zostają całe życie i przywołują wspomnienia. To co wyruszacie z nami do krainy magicznych przygód? Zapraszamy 

1 komentarz:

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)