poniedziałek, 27 marca 2017

Chillout w ogrodzie, w Hamakowej wygodzie

Wiosna zawitała i piękne słoneczko nam dała. Oficjalny sezon ogródkowy można uznać za otwarty. My już w miniony weekend rozwiesiliśmy nasz piękny hamak zakupiony wHAMAKu.pl Teraz już całe dnie będzie można spędzać aktywnie na dworze i chwytać każde promienie słońca, aby zacząć ładować akumulatory, które już dawno się rozładowały przez zimę. Nasz model hamaku to Hamak STRIPES, 21730. Materiałz którego jest wykonany to bawełna, więc bardzo miły w dotyku materiał. Oczywiście wzór to cudne kolorowe pasy. Zdjęcia nie oddają w pełni jego uroku. W rzeczywistości są w bardziej żywych kolorach. Co ważne dla nas zmieści i udźwignie spokojnie mamę i dziecko w naszym przypadku nawet dwójkę maluchów. Dzięki temu wspólnie możemy cieszyć się wspólnym wypoczynkiem na ogródku. Jedynie tata musi tylko podziwiać bo dla niego miejsca już brakło.
Hamak STRIPES, 21730

Prócz tego w swojej ofercie wHAMAKu.pl  mają do zaproponowania także inne hamaki i krzesła wiszące. Znajdziecie też w ich ofercie super podwieszaną poduszkę dla dzieci, która może służyć za huśtawkę.

Moim faworytem jest też krzesło hamakowe, idealne dla matek karmiących bo mogą przyjąć wygodną pozycje i zasłonić się by swobodnie nakarmić swoje niemowlę
Fotel hamakowy, HC9

Kolejnym bardzo ciekawym hamakiem będzie Hamak z drążkiem. Jednak ten jest niczym z filmu wzięty. Mega romantyczny :)
Hamak z drążkiem, HW-Mexico de Lux
Fajne są też hamaki dwu osobowe lub takie gdzie zmieści się rodzic z dziećmi lub kilkoro dzieci.
Hamak, H

Jeśli zaś nie posiadacie drzew, aby zawiesić hamak na nich polecam stelaż, który idealnie je zastąpi. Łatwo można zamontować nasz ukochany hamak. Podobne są też stelaże dla krzeseł hamakowych. Na stronie wHAMAKu.pl  możecie zamówić też wszystkie mocowania potrzebne do montażu.

Zestaw hamakowy Spring Flow – wiosenny podmuch, SF-H 255

A teraz prezentacja mojego hamak. My zawieszamy o drzewa na ogródku. Staram się też czasem wieszać go niżej, aby zapewnić Lusi swobodę schodzenia i wchodzenia na niego. Bardzo lubi się w nim bujać kiedy ja pielęgnuje grządki, czyli wykonuje brudną robotę. Kiedy jednak skończę obok niej się kładem i obie podziwiamy chmurki na niebie doszukując się co rusz w nich nowych kształtów. Co kto widzi. Prawda jest też, że w hamaku Szymon zasypia szybciej niż gdziekolwiek. Widać lepiej buja :D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)