piątek, 16 grudnia 2016

Top lista Mikołajkowa z prezentami praktycznymi :)

Była lista zabawek do wyboru do koloru i do każdego wieku, teraz pora na prezenty praktyczne, ale jednocześnie ładne i cieszące osoby otrzymujące od nas prezent. To co gotowi?

1. Kocyk od Very Funny

do koloru do wyboru. Na prawdę są wspaniałe o czym Wam już pisałam TUTAJ. Firma wciąż się rozwija i tworzy coś nowego ostatnio w moje oczy rzuciły się dwie wspaniałe i piękne nowości. Tak więc teraz cała rodzina może zostać opatulona ciepłem, a nie tylko najmłodszą pociecha :)

2. Dwustronna pościel od LIDL 

Zdjęcie produktu
Piękne żywe kolory, wygodna w zakładaniu, szybko schnie i wygląda wspaniale, doda uroku każdej sypialni, a nawet ucieszy dzieci, bo dla nich też są wspaniałe wzory, szczególnie teraz dostępne w LIDL. Mi najbardziej się podoba z serii dziecięcej "las" a z serii dla dorosłych "czerń i biel". 
Musicie przyznać, że i jedne i drugie robią wrażenie, a przy tym cena super atrakcyjna.

3. Bombki z dedykacją

Znalezione obrazy dla zapytania bombki z dedykacja

Zawsze na czasie, piękne i zdobiące każdą choinkę czy stroik w mieszkaniu. Bombka może być gładka z napisem, z wzorkiem, obrazkiem, w jakimś ciekawym kształcie. U nas takie wyjątkowe i szklane bombki można co roku kupić na Jarmarku Bożonarodzeniowym, na miejscu Pan/Pani piszą dedykację specjalną farbką na niej. Wyjątkowy prezent na lata. 

4. Zapachowe świece w ciekawych kształtach i zdobieniami

Podobny obraz
Choć mamy prąd to czasem chciałoby się poczuć wyjątkowy klimat czy to romantyczny czy to świąteczny, świece można teraz kupić na prawdę cudne zapachowe, kolorowe, zdobione, w ciekawych wzorach. I powiem Wam takie świece robią mega wrażenie. Dodają uroku także mieszkaniom jako wystrój wnętrza.

5. Kubek termiczny

Mamy zimę, czas w biegu, więc taki kubek stanowi wybawienie o dziwo latem super też trzyma chłodną lemoniadę. Teraz można wybierać i przebierać w takich kubkach. Fajne są z obrazkiem i jakimś napisem poprawiający nastrój już od rana :)Znalezione obrazy dla zapytania kubek termiczny z napisem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)