wtorek, 8 listopada 2016

Szukasz pracy? To świetnie mam ofertę idealną dla Ciebie


Znalezione obrazy dla zapytania praca jaka wybraCześć skoro tu jesteś zapewne interesuje Cię oferta pracy? Więc świetnie mam dla Ciebie ofertę idealną. Z opinii innych, z zewnątrz dowiesz się, że jest to praca lekka, przyjemna, z dużą ilością wolnego czasu. Ogólnie prawie nic nie robisz, a praca sama się wykonuje. Do tego spokojnie możesz się wyspać i żyjesz niczym pączek w maśle, a i płacą ci rewelacyjnie. Dostajesz też sporo dodatków, więc jak sam widzisz praca jak marzenie.
Teraz przedstawię Ci ofertę jaką mogę ja Ci zaprponować, taką realną jaka jest na prawdę, a nie taką jaką widzą ją inni. Najlepiej jak zobrazuje Ci ją w punktach, bo będziesz miał przejrzysty obraz zadań i obowiązków, ale nie martw się z pewnością te zadania są banalne, no bo skoro inni jak sam zauważyłeś uważają, że jest lajtowo, to nic tylko brać.

 1. Praca jest na cały etat i trwa ona 24h na dobę 7 dni w tygodniu- ale pamiętaj, przecież według innych masz ful czasu, więc w sumie wychodzi, że nie pracujesz 
 2. Nie ma dni wolnych- no, ale ten czas wolny jest wpisany w czas pracy przecież tak mówią wszyscy z zewnątrz
 3. Musisz być cały czas dyspozycyjny i przytomny 
 4. Nie ma mozliwości pomyłki lub zapominania, niestety, ale wymagamy perfekcji na tym stanowisku
 5. Posiłki także przygotowujesz najpierw dla innych a potem dla siebie
 6. Musisz też świetnie umieć sprzątać i gotować
 7. Pamiętaj grunt to wykonywanie kilku rzeczy jednocześnie, aby szybciej poszło
 8. Zainwestuj w ubet termiczny w przeciwnym razie o ciepłej herbacie możesz tylko pomarzyć
 9. Ta praca to najważniejsze stanowisko pracy na świecie- robi wrażenie co?
 10. Praca wymaga prawie cały czas stania lub przez większość czasu
 11. Musisz być też mobilny to na prawdę bardzo ważne na tym stanowisku
 12. Musisz posiadać wzorowe umiejętności negocjowania i interpersonalne
 13. Dobrze by było gdybyś posiadał wykształcenie medyczne, finansowe, kulinarne i pedagogigczne
 14. Twój współpracownik wymaga Twojej ciągłęj uwagi, bo ty jesteś jego wzorem i od Ciebie bowiem się uczy.
 15. Jeżeli posiadasz życie prywatne porzuć je, bowiem nie da rady niekiedy pogodzić oferowanej przeze mnie pracy i czasu prywatnego- praktycznie niemożliwe
 16. Niestety nie masz też wakacji ani urlopy w święta i inne dni wolne, które normalnie są dniami wolnymi od pracy - myślisz, że to nielegalne. Gwarantuje Ci że całkowicie legalne
 17. Co dzień musisz przychodzić do pracy z bardzo pogodnym i miłym nastawieniem
 18. Jeśli lubisz spać musisz nauczyć się żyć kawą i powietrzem, aby nie spać. Musisz regenerować się niczym baterią słoneczną- myślisz, że się nie da? Gwarantuje Ci, że się da.
 19. Co do zarobków, za pracę nie dostaje się absolutnie nic, żadnego wynagrodzenia. Masz za to wspaniałą satysfakcję, że pracujesz na najważniejszym stanowisku na świecie.
 20. Jeśli myślisz, że praca jest nieludzka, nikt się na nią nie zgodzi jesteś w błędzie bo właśnie w tej minucie, sekundzie ma tą prace miliony osób na świecie i nie zamieniłyby jej za nic na świecie
 21. Musisz też prać, gotować, sprzątać, być nianią, animatorem czasu wolnego, pedagogiem, szoferem, lekarzem, pielęgniarką, służącą od zakupów.
 22. Niektózy nazywają stanowisko pracy "dyrektor operacyjny", a tak na prawdę wystarczy nazwać je "Bycie mamą".
Znalezione obrazy dla zapytania bycie mama

I jak podoba Ci się to stanowisko pracy? Jak widzisz, MAMA to najlepsza osoba na świecie i jest niezastąpiona, nawet jeśli myślisz, że to coś banalnego i nic trudnego ok. Spróbuj. Moje stanowisko zwolnie Ci na jakiś czas i popracuj za mnie. Zobaczymy czy nie zmienisz zdania i myślenia. Jeśli myślisz, że masz mam ful czasu wolnego i jem sobie spokojnie ciepły posiłek, nie ma problemu Jeśli po przeczytaniu wymagań mojego stanowiska pracy uważasz, że podołasz to świetnie. Znaczy, że też jesteś mamą lub niedługo nią będziesz. Bo nikt inny nie podoła temu stanowisku pracy. :)
A Ty? Podjąłbyś się takiej pracy? Płatnej tylko w miłości begranicznej? Jeśli ostatnio nie doceniłeś swojej mamy za trud wychowania to zrób to dziś. Zróbmy sobie Dzień Mamy właśnie dziś i podziękujmy im za to, że są to tylko tyle i aż tyle. Wywołaj uśmiech na twarzy mamy, która dla Ciebie zrobiłaby wszystko.

Znalezione obrazy dla zapytania bycie mama

1 komentarz:

 1. Najcudowniejsz praca na świecie❤mam dwa etaty i nie zamienilabym ich za rzadne cuda❤świetny tekst Monika Flok

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)