czwartek, 30 czerwca 2016

Dziecko Expert,czyli wszystko dla wcześniaka i niemowlaka w jednym miejscu :)

       
Kochani zapewne część z Was kompletuje wyprawkę tak jak ja aktualnie. Ja w akcesoriach dla dzieci stawiam przede wszystkim na jakość produktu, potem na cenę. Ostatnio szukając kolejnych rzeczy z mojej listy wyprawkowej natrafiłam na cudowny sklep Dziecko Expert. Jest to chyba jeden z niewielu sklepów, który w swoim asortymencie posiada rzeczy i akcesoria przeznaczone dla wcześniaków TUTAJ. Jest to super sprawa, bo taki Maluszek potrzebuje dużo mniejszych ubranek i troszkę innych akcesoriów niż dziecko urodzone w terminie. Rodzic zwykle, który posiada wcześniaka zostaje skazany sam sobie, a tu taki cudowny sklep, który ma wszystko w jednym miejscu i ułatwia życie rodzicowi. Jednak to nie koniec wspaniałości. Dziecko Expert posiada serię
 Les Deglingos, która zachwyci każdego rodzica i dziecko. "Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty. " Każdy zwierzak ma swoje imię i charakter, dokładny opis o każdym z nich znajdziemy przy każdym zwierzaczku. Tak więc nie tylko wyglądem możemy dobrać przyjaciela dziecka, ale i osobowością :)
Ogólnie sklep widać ma produkty tylko najwyższej jakości i na prawdę dobrych firm. Ceny moim zdaniem jak na te marki są na prawdę atrakcyjne, więc warto zajrzeć do nich, bo na pewno coś uda się kupić. Polecam serdecznie śledzić też ich fanpage TUTAJ, tam na bieżąco możemy śledzić nowości sklepowe i nie tylko. Zapraszam Was do zaglądania i do sklepu i na fanpage.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)