środa, 4 maja 2016

Blogosfera Canpol Babies łączy mamy blogowe. Blogujesz? Testujesz? zapisz się  Firma Canpol Babies znów mamy zwołuje, te które blogi piszą i testować lubią. Jak wiadomo z firma z tradycjami wszystko co tworzy, tworzy z miłością do dzieci i ich mam. Zabawki mają rozweselać i dziecko stymulować, akcesoria dla dzieciaczka ułatwiać życie rodzica. Do tego te wzorki i kolorki. Każdy o nich marzy. Więc jeśli jesteś mamą i blogujesz nie zwlekaj i już dziś się zapisz. Wszystkich formalności dopełnić możesz u nich na stronie TUTAJ. Co miesiąc coś nowego, co miesiąc możesz swoich sił próbować i w testach i w organizacji konkursu, gdzie nagrodą będzie dawany przez nich zestaw lub produkt. 

     W maju coś niesamowitego i na prawdę przydatnego. Kolorowa i piękna mata. Każdy Maluch o niej marzy ja swoich sił z Lusią próbuje będziemy testować a potem będzie dla jej brata. Po więcej informacji na temat maty zapraszam na stronę producenta TUTAJ

Teraz się zgłaszajcie na wyniki do końca maja czekajcie. Wszystkie mamy co się załapią wiadomość na email dostaną. Potem w czerwcu paczkę otrzymają i testować zaczynają. Później ładnie opisujemy i linkami wpis obdarujemy. Jeśli zaś konkurs organizować się uda, będzie pewnie to ekstra nagroda. Masa zgłoszeń i wybory. Będzie się działo, bo z firmą Canpol Babies zawsze wesoło. 
Każdy szansę ma wystarczy chcieć i próbować. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)