poniedziałek, 30 listopada 2015

MOMME łagodny żel do mycia 2w1 - czyli natura na 102


No to już przedostatni produkt firmy MOMME, który miałam okazje testować wraz z Lusią.  Cudownie pachnący żel do mycia 2w1. 
Jeśli chcielibyście uniknąć walki z ciemieniuchą to polecam ten żel. Wydajny, boskoo pachnący. Zahipnotyzuje nie tylko dziecko ale i rodzica zapachem gwarantuje. Co czyni go wyjątkowym?
A no to, że ułatwia rozczesywanie jakże posklejanych włosków po całym dniu udanej zabawy. Wiem, co mówię, Młoda może ma niewiele włosków, ale jak je to "całą sobą" i jedzenie właśnie znajduje we włosach, jakieś resztki farbek, piasku. Ogólnie wszystkiego. Więc zakończyła się udręka umycia tego nieładu i bez krzyku, bo rozczesywanie po umyciu tym żelem to marzenie. Zresztą dorosły jak ma także problemy z kołtunami to także polecam, bo kto powiedział, ze kosmetyki dla dzieci są tylko dla dzieci? Jedyne co pewne to, to że są bardziej bezpieczne i naturalne, więc dużo zdrowsze w stosowaniu.


Skład:
  • mleczko z migdałów ziemnych
  • mydlnica lekarska
  • prebiotyk z cykorii 
  • betaina z buraka cukrowego 
  • guma guar
  • roślinne substancje myjące 
Musicie przyznać, że skład powala, bo nie ma do czego się przyczepić i z pewnością jest bezpieczny dla maluszków już od 1 dni życia, a szczególnie dla dzieci z problemami skórnymi.
Tubeczka 150ml/ żel gęsty i znów bardzo wydajny zostało mi go około połowy. Już małą kropelką spokojnie umyjecie malucha. Poważnie. Pokaże Wam na ręce jak rewelacyjnie się pieni, taka niewielka ilość i to za wiele do umycia ręki dorosłego a co dopiero, by umyć całe ciałko małego człowieka


 

Nie będę wrzucać zdjęć córci jak jest wymiziana pianą tego żelu, ale mniej więcej możecie sobie wyobrazić.
Tak więc polecamy i zapraszamy na stronę producenta, jak również do zakupu, każdego, kto jeszcze szuka idealnego i naturalnego kosmetyku do mycia dla Maluszka.  TUTAJ. Koszt może wydawać się duży, ale jest mega wydajny więc zamiast kupować 2 tańszych lepiej jeden który starczy na tyle samo kąpieli a jej zdrowszy dla skóry dziecka. My polecamy serdecznie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)