środa, 18 listopada 2015

KONKURS z NUK

Znacie nowe butelki Nuk z serii  New Classic z serduszkiem? Nie? No to zaraz poznacie. 
Butelki z tej serii mają bardzo wygodny kształt, jest to wąska butelka. Dzięki temu pasuje do wszystkich rodzajów podgrzewaczy, a nie tylko do wybranych. Z pewnością atutem jest smoczek, jeszcze bardziej dopracowany, ale o nim niżej będzie więcej. No i ten piękny, klasyczny wzór serduszko. Nasuwa mi się jedno skojarzenie, że karmimy dzieci mlekiem z miłości do nich. Tak samo jak te butelki zostały stworzone z miłości do dzieci :) 


Smoczek jest idealnie dopasowany do każdego małego podniebienia. Zaś Nuk Air system idealnie odprowadza powietrze, które gromadzi się w butelce. Dzięki temu minimalizuje do minimum lub całkowicie niweluje kolki.  Smoczek jest tak doprecyzowany, że język może zachowywać się swobodnie, dziecko nie ma problemu z jego ułożeniem. Do tego wargi mają ułożenie jak na piersi mamy. Smoczek nie zakłóca prawidłowego ssania i rozwoju szczęki i podniebienia.


Butelka prezentuje się znakomicie i świetnie spełnia przypisane jej zadanie. Moje serce już skradła cała seria. Jeśli Wam też się podobają, to zapraszam na konkurs. KONKURS!!!

Zapraszam do wzięcia udziału w super konkursie, gdzie wygrywają, aż 3 osoby. Zadanie konkursowe jest banalnie proste wystarczy dokończyć zdanie " Tak bardzo kocham Cię, że..." i spełnić warunki rozpisane w poniższym regulaminie konkursu.

Zasady są proste:

1. Polub sponsora całej zabawy NUK
2. Polub nas Kreatywny Rodzic
3. Udostępnij plakat konkursowy TUTAJ
4.Polub plakat konkursowy TUTAJ
5.Dokończ zdanie "Tak bardzo kocham Cię, że..."
6.Odpowiedzi umieszczamy w komentarzu pod postem konkursowym na blogu
7. Zapraszamy minimum 3 znajomych do zabawy na fb :) (muszą podświetlić się na niebiesko) TUTAJ
8. Wygrywają aż 3 osoby.

Zdanie tym bardziej kreatywnie dokończone tym większa szansa na wygraną, można dołączyć fotkę do swojego zgłoszenia pokazującą miłość Waszą do dzieci.

Bawimy się od 18.11 do 22.11.2015, 24:00 (późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę)
19 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Tak bardzo Cię Kocham, że aż tchu Mi brak ..
   Me serce się raduje kiedy przytulam Cię do Siebie a Ty Swoimi małymi rączkami Mnie obejmujesz ..
   http://images77.fotosik.pl/86/9162479b76446231med.jpg

   Usuń
 2. tak bardzo Cię kocham, że oddałabym wszystko abyś miała dobrze moje słoneczko:) Tak mocno Cię kocham, że sama tego nie ogarniam jak to uczucie mną zawładneło..wystarczyło jedno spojrzenie a ja się oddałam Tobie cała. Tak cię kocham,że chcę cię nauczyć co dobre a co złe, chronić cię pod moimi skrzydłami, dbać o ciebie, byś była przykładem dla innych. Byś patrzała sercem i miała serce dla innych ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. TAK bardzo kocham CIĘ , że nawet nie zdawałam sobie sprawy jakie moje życie było martwe i puste bez Ciebie. Chciałabym oddać Ci wszystko na świecie co piękne i wartościowe , chciałabym byś był szczęśliwy i nigdy nie zaznał smutku. TAK bardzo kocham CIĘ , że Cię mam , że jesteś ze mną , przy mnie i patrzysz z taką ufnością i miłością w moje oczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak bardzo kocham Cię, że trudno słowami opisać.
  Jednego jestem pewna, że kocham cie nie od dzisiaj.
  Mą miłość Ci okazuje - Ty swoją mi odwzajemniasz
  i tego jestem pewna, że synku mój nie " sciemniasz ".
  Niedawno do naszej rodziny i siostra Twa dołączyła
  maleńka nasza kruszynka jest jeszcze dla Ciebie miła :)
  A nasza miłość nie słabnie - bo jej się przecież nie dzieli.
  Myśleliśmy my rodzice - czy kochać tak będziemy umieli.
  I teraz bez żadnej obawy wykrzycze światu całemu
  Że właśnie by Was wychowac, życie poświęce temu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak bardzo Cię (Was) Loch ze potrafię nie spać wiele nocy, jeść zimny obiad i przyglądać się Wam godzinami. Znam Wasze wszystkie miny i gesty i nierówne mruganie nie zostanie niezauważone

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pod jaką nazwą widnieje Pani na facebooku? bo nie mogę Pani znaleźć :) zapraszam na priv z Kreatywnym Rodzicem

   Usuń
 6. "Tak bardzo kocham Cię, że: zaraz tak mocno Cię uściskam i pocałuję :)
  I powiem ci do uszka,że dla Ciebie żyję. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak bardzo Cię kocham że aż tata zaczyna zachowywać sie jak ty bo nauczyles mnie co znaczy cierpliwosc strach wiara nadzieja i milosc bezinteresowna dziekuje Ci że walczyles dla mnie dla nas :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak bardzo kocham Cię, że codziennie dokładam wszelkich starań, aby Twoje dzieciństwo było wypełnione uśmiechem i dobrą zabawą, a start w dorosłość był łatwy i bez problemowy. Kocham Cię tak bardzo mocno i zrobię dla Ciebie wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak bardzo Was kocham, że oddałabym za Was życie. Jeszcze zanim się pojawiliście na tym świecie moi kochani synowie i córeczko (jeszcze w brzuszku) pokochałam Was miłością bezgraniczną. Tacy maleńcy,bezbronni, z delikatnym uśmiechem na twarzy i pięknymi dużymi oczkami skradliście moje serce. Chciałabym, aby każdy dzień Waszego życia był przepełniony miłością, szacunkiem i dobrą zabawą, a czasy dzieciństwa będziecie wspominać z uśmiechem na twarzy. Wychowanie dzieci wcale nie jest takie proste, ale uczynię wszystko, abyście jako dorosłe osoby odnaleźli się w tym świecie i potrafili pokonać każdy problem. Mama i Tata dali Wam życie, Wy, Kochane Dzieci dajecie nam sens tego życia :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Tak bardzo Cię kocham Synku że nigdy nie sądziłam że będzie mi kiedykolwiek dane tak mocno kochać miłością bezwarunkową i cierpliwą:) kocham Cię miłością która rośnie z każdym gramem Twojego ciałka:) kocham miłością która pomaga przetrwać Nam wszystko:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Tak bardzo kocham Cię,
  że to co najlepsze dać ci chcę.
  Nie pozwolę Ci żadnej łzy uronić,
  z tatą zawsze będziemy Cię chronić.
  Kolki i choroby w niepamięć odchodzą,
  Twój uśmiech jest za nasze trudy nagrodą.
  Gdy patrzysz tak ufnie, śmiejesz się szczerze,
  sprawiasz że w swoje szczęście w życiu wierzę.
  To ty córeczko sens naszemu życiu nadajesz,
  bo osiągnięciami zaskakiwać nas nie przestajesz.
  Ewelina Pieszak

  OdpowiedzUsuń
 13. TAK BARDZO WAS KOCHAM, ŻE BRAK SŁÓW ,GESTÓW I CZASY BY TO OPISAĆ.
  DZIĘKI WAM- TOSIU I KUBUSIU ODZYSKAŁAM SENS ŻYCIA
  I WIEM,ŻE WARTO ŻYĆ!

  OdpowiedzUsuń
 14. Tak bardzo Cię kocham, że oddam za Ciebie życie. Nie pozwole nikomu Cie skrzywdzić, za Ciebie nawet wydrapie oczy pazurami. Jesteś sensem mojego życia, powietrzem bez którego nie potrafię i nie chce żyć. KOCHAM CIĘ

  OdpowiedzUsuń
 15. Tak bardzo Cię kocham, że oddam za Ciebie życie. Nie pozwole nikomu Cie skrzywdzić, za Ciebie nawet wydrapie oczy pazurami. Jesteś sensem mojego życia, powietrzem bez którego nie potrafię i nie chce żyć. KOCHAM CIĘ

  OdpowiedzUsuń
 16. Tak bardzo Cię kocham, że każdego dnia dziękuję Bogu, ze zesłał mi Ciebie córeczko.Każda chwila z Tobą to wspaniałe przeżycie, którego nie zapominam. Dajesz mi tyle szczęścia i radości, jak nikt inny na Ziemi,przepraszam zapomniałam o Tobie kochanie :) ale to już inny rodzaj miłości ;) MIŁOŚĆ- to te sześć liter, które dały mi tyle szczęścia!!! Tak bardzo Cię kocham i potrzebuję. Jesteś dla mnie wszystkim córeczko,bez Ciebie nie potrafię żyć, bo czy można żyć bez szczęścia ?Jesteś całym moim światem :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)