czwartek, 30 lipca 2015

Testowanie z Canpol Babies, czyli Blogosfera dla blogujących Mam

 Canpol Babies wychodzi naprzeciw blogującym mamom. To właśnie u nich w blogosferze wystarczy się zalogować i wyrazić chęć udziału wzięcia w testach lub organizacji konkursu na swoim blogu. Co miesiąc inny produkt do przetestowania lub jako nagroda w konkursie. Dzięki tej firmie i wam, inne mamy dowiedzą się o tych nowościach. Będą mogły poznać Waszą opinie lub spróbować swoich sił w organizowanych przez Was konkursach. Więc do dzieła nie zwlekaj. 


W tym miesiącu do testowania super zestaw do nauki jedzenia. Kiedyś maluch usamodzielnić się musi, być może to właśnie nadeszła ta pora na Twojego Smyka. I właśnie Ty będziesz idealnym kandydatem do testów. Więc na co czekasz? Spróbuj swoich sił w Blogosferze. Zestaw składa się z 

  • 2 śliniaków z rękawkami,
  • 2 butelek
  • Miski
  • Kubka
  • Sztućców 

Jednym słowem wszystko to czego potrzeba Dziecku, aby mogło spróbować swojej samodzielności. A więc decydujesz się?    

Wystarczy, że wejdziesz TUTAJ i się zarejestrujesz, potem wypełnił ankietę zgłoszeniową TUTAJ i gotowe. Prócz tego możesz śledzić wszystkie nowinki Canpol Babies oraz brać udział na różnych forach TUTAJ. Bo najlepsze źródło informacji na temat dzieci to inne mamy, które już pewne rzeczy przerabiały. To właśnie na forach Canpol Babies mamy wymieniają się doświadczeniami i swoimi spostrzeżeniami. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)