środa, 1 kwietnia 2015

Panel Chicco do łóżeczka czy w podróży chętnie Tobie on posłuży

Paneli jest wiele do wyboru takie, które mocować można wszędzie. Do łóżeczka, do siedzenia w samochodzie lub do krzesełka. Są panele wielofunkcyjne. Takie, które możemy mocować w różnych pozycjach. Dziś Wam pokaże Panel Chicco. On ma tylko mocowanie pionowe, leżące to raczej jak sami położymy dziecku na podłodze lub na kolanach.Wygląda tak:

Na środku jest lampka wielka, świecąca. Fajna sprawa w aucie gdy jest ciemno lub przy łóżeczku w nocy. Po prawej patrząc na zdjęcie na górze jest "gramofon" hipnotyzujący wprawimy go w ruch jeśli pociągniemy w dół koralik, który widzimy poniżej. Na samym dole jest malutkie lusterko. 
Na środku panelu mamy kołowrotek z koralikami. Dziecko nawet delikatnie paluszkiem, może wprawić go w ruch.  W środku są koraliki w kształcie gwiazdek. Po przekręceniu wałka zobaczymy uśmiechnięta buźkę.
Prócz wielkiego środka, który świeci, są też kolorowe otoczki one niestety nie świecą ale "wyglądają"
Po lewej stronie patrząc na zdjęcie idąc od góry mamy guziczek z kluczem wiolinowym. Po naciśnięciu go lecą wesołe muzyczki. Niżej guziczek z drzewkiem po naciśnięciu go mamy odgłosy natury. Ostatni guziczek z gwiazdką to są kołysanki/usypianki. Warto też zauważyć, że przy każdym wciśnięciu guziczka świeci kółko ale tak delikatnie na różne kolory.
Ostatni guzik z serduszkiem. To odtworzenie nagrania, które mamy możliwość nagrać, Prócz tego włącza się też funkcja bicia serca i wtedy światełko świeci w rytm bicia go. 

Teraz boczne guziczki an samym czubku jest włącznik światełka lub projektor kolorów. Możemy zapalić środkową lampkę na dany kolor lub włączyć pokaz światełek będą się zmieniać stopniowo. 
Rec guziczek do nagrywania. Klikając go, możemy mówiąc do mikrofonu nagrać np. "Mamusia Cię Kocha".  Drugi guziczek to włącznik/wyłącznik funkcji, serduszko funkcja bicia serca lub nutka muzyczka.
Kolejny guziczek głośność i włączenie całego panelu. 

Poniżej FILM, bez nagranego głosu, dziecko zachwycone światełkiem, nie dało rady nagrać, bo jak zabierałam to był krzyk :)


Ogólnie panel fajny tylko fajniej by było jakby miało kilka możliwości mocowań. Bo tak niekiedy ciężko zamontować tak aby dziecko sięgało rączką.
Ale jak na taką zabawkę ma dużo guziczków i funkcji. Coś jak lampka i grajek przenośny w jednym  bez karuzeli ruchomej z misiami :P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)