środa, 18 marca 2015

Maty bez pałąków też są super

zwykle zwracamy uwagę na maty z pałąkami aby logicznie na nich coś powiesić. Ale na rynku są też dostępne maty zachęcające malca na leżeniu na brzuszku. Takie maty zwykle nie posiadają pałąków. Ja miałam przyjemność dwie takie maty przetestować. Jedna jak dla mnie 3w1 bo aż trzy zastosowania dla niej znalazłam.Druga okrągła, mało miejsca zajmuje, wszędzie zabrać ją można.
Zaczniemy od okrągłej kaczuszki. A więc wielka, okrągła to już wiecie, na samym środku jest kaczka na szyi ma wielką kokardę, którą można ciągnąć i ciumkać. Jest też przyczepiona pluszowa grzechotka w kształcie małej kaczuszki. Kolorowe kółka na macie też są fajne bo przykuwają uwage malucha. Mata fajna do leżenia na brzuszku, gruba i mięciutka. Nie ciągnie zimno od podłogi a przy okazji, gdy dziecko walnie głową podczas akrobacji swoich nic mu się nie stanie, bo jest bardzo mięciutka.


Teraz o macie 3w1, bo tyle znalazłam jej zastosowań. A no wygląd ma cudny bo to miś śpiący no boski. Ale uwaga głowa może robić za poduszkę a ręce za podpórki aby wygodniej było. Dodatkowo posiada boki mata które można rozłożyć wtedy jest większa ale można też spiąć i wtedy mamy kojec dla malucha. Mata posiada super plastikową torbę z rączką aby łatwiej ją przechowywać i przenosić. Po złożeniu jest prostokątem. Taką matę gdy ma boki spięte można też włożyć do łóżeczka czy to normalnego czy to turystycznego i mamy albo super materacyk do turystycznego lub super ochraniacz na szczebelki do zwykłego łóżeczka. Myślę, że starczy na dłużej, bo jak dziecko większe może jako takie łóżeczko na podłodze służyć lub leżak. Kolory stonowane pastelowe. Ale z pewnością coś fajnego.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)