sobota, 21 marca 2015

Magiczne paczuszka od Bebiko

A no siedzę sobie w domu z Młodą a tu listonosz. Jak miło paczuszka dla nas z rana. Ale przecież nic nie zamawiałyśmy. Otwieramy ogromne opakowanie i naszym oczom ukazuje się ogromniaste pudełko
oględziny pudełka były. 

napis cudny na nim. Dodatkowo to serduszko z możliwością wpisania imienia malucha i daty narodzin. Jednak w środku list od Bebiko i jeszcze jedna niespodzianka.
W liście wyjaśnili mi że to pudełko na moje wspomnienia związane a maluszkiem. Powiem Wam, że super sprawa takie pudełko można tu włożyć wszystkie zdjęcia USG z ciąży, pierwsze zdjęcia malucha, pierwsze śpioszki. Ach jak miło potem takie pudełko otworzyć. U nas chyba będą przeważały zdjęcia USG ciążowe bo mam ich ogrom. Ale w pudełku jeszcze był albumik dla maluszka. 
 
powiem Wam, że jest śliczny fajne twarde strony, miejsca na odcisk stopy, rączki, na zdjęcia i co tam jeszcze chcecie. Fajne bo jest na "kółeczkach" więc wygodnie się ogląda.  Nie wiem jak Wam ale mnie taki prezencik bardzo się podoba i bardzo dziękujemy Bebiko za taką niespodziankę z rana :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)