czwartek, 26 marca 2015

Domek dla lalek jeden z wielu

A no domek mamy. Domek duży choć dla Barbie jest za mały. Dostałyśmy, obejrzałyśmy przetestować hmm ciężko. Bo bardziej chciała rozwalać i zjadać mebelki, ale ja wstępne oględziny zrobiłam. Domek ma 2 pięterka, otwierane drzwi, wyjście na ogród i wyjście na taras też się otwiera. Domek ma jeden guziczek dzwonek przy drzwiach i tylko on wydaje dźwięk. Po bokach obok drzwi świecą się lampki. Po naciśnięciu dzwonka gra wesoła melodyjka. Piętra są dość wąskie przez co ciężko niekiedy ustawić na nich mebelki według uznania. Mebelków do zestawu jest bardzo dużo : 4 krzesła, stół, kominek, kuchenka, zmywak, lodówka, komoda z radiem itp, kanapa, fotel, łóżko, lampa, lampka nocna, pianino, toaletka, umywalka, kibelek, wanna, telewizor, komoda, szafa. UFF  chyba wszystkie wymieniłam.

tak domek wygląda po spotkaniu z Luśką :D

To może pierw minusy lecimy
A no trochę ich jest, bynajmniej jak dla mnie. Szafa nie ma otwieranych drzwiczek a całościowo wyciągane, bo szuflada się wysuwa przynajmniej ona. lodówka mogłaby mieć jakąś fajną naklejkę w środku a nie taka "goła" 

Szkoda, że nie ma dźwięków w łazience ani w kuchence tylko sam dzwonek. No i te piętra są za wąskie nie jesteśmy wstanie ustawić fajnie mebelków bo zaraz zlecą. 

Teraz plusiki domeczku. Ich też jest troszkę. Na pewno plus, cena bo w cale nie jest wygórowana, ilość mebelków powala bo na prawdę jest ich sporo. Fajnie bo są trzy laleczki dołączone mama, tata i  córa :D Jak u nas w domu. Na domku z boku jest buda i naklejka z psem ale prócz tego figurkę psa też mamy :). Wielkościowo domek jest duży , po złożeniu mamy uchwyt do przenoszenia  domku, ma też zamknięcie aby się sam z siebie nie otwierał, więc tragedii nie ma. Fajne są też naklejki, którymi można ozdobić domek typu dywanik, lustro, ręcznik i jakieś tam inne. 


córa, tata i mama :) pies jest konsumowany jako gryzak
Ogólnie domek spoko analizując te, które mamy na rynku taka klasa średnia. Nie jest beznadziejny ale nie jest też rewelacyjny. Koszt na allegro takiego domeczku to około 59zł-89zł za nowy. Więc cena zależy. Ogólnie spoko mnie się podoba :)  Jest kreatywny bo nie ma z góry przymocowanych mebelków tylko dziecko samo decyduje co gdzie ma stać. Za każdym razem ustawienie domku może być inne. Zobaczymy jak Młoda podrośnie czy poprze matkę :D Ale z doświadczenia wiem, że tym prostszy domek tym więcej frajdy ma dziecko z zabawy nim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)