piątek, 6 marca 2015

Darmowe próbki i gadżety !!!! Sprawdzone

Darmowe próbki to jest to co mamusie lubią najbardziej :)
Jednak są firmy które okazjonalnie coś wysyłają lub piszą że wyślą ale nic się od nich nie otrzymuje. W internecie znajdziemy mnóstwo stron, forum, gdzie kobiety piszą jak i od jakiej firmy można zdobyć próbki. Jednak dużo z nich jest nieaktualna już.
Przechodząc do sedna sprawy. Ostatnio "badałam" jakie firmy z tych polecanych jeszcze są chętne do wysłania mamie darmowych próbek.
A więc 
HIPP
ta firma jednak jest godna polecenia o dziwo, kiedy nasza pociecha skończyć 3 miesiąc oni wysyłają paczuszkę w której możemy znaleźć jeden słoiczek po 4 miesiącu ja dostałam marchewkę, dodatkowo super łyżeczka no bo jakoś tą marchewkę trzeba przecież zjeść. Prócz ulotek co jest standardem, są jeszcze kupony zniżkowe do wykorzystania w Rossmannie na ich produkty. Jednak to wciąż nie koniec. Wśród tych kuponów jest kupon na 2 paczuszkę do odebrania w wybranym Rossmannie.  Za odebranie paczuszki płaci się aż 1 grosz. A w tej paczuszce znów miłe zaskoczenie soczek 100% jabłko mi się trafiło, dodatkowo drugi słoiczek teraz ziemniaczek i znów superaśna łyżeczka. A więc warto. Wystarczy rejestracja, ładnie wypełnić pola i czekać na paczuszkę a potem iść odebrać drugą paczuszkę.

Bobovita
Teraz oni także widzę się wysilili i za rejestrację wystarczy zaznaczyć kwadracik, że wyraża się chęć otrzymania darmowych próbek. I po około 4 tygodniach otrzymamy paczuszkę w której znajdziemy książeczkę z rozszerzaniem diety malca, ulotkami, kaszka mleczno-ryżowa po 4 miesiącu, znów słoiczek z marcheweczką "pierwsza łyżeczka" i małą saszetkę bobovita Expert.

Lovela
wysyła jak wcześniej saszetkę ze swoim mleczkiem do prania do białego

JELP
wysyła saszetkę ze swoim proszkiem do prania do białego

Mustela
Po zarejestrowaniu się u nich zaznaczamy czy chcemy próbki dla kobiety w ciąży lub dla dziecka. Po około 4-6 tygodniach otrzymamy zestaw próbek w ślicznej niebieskiej małej kosmetyczce. Ja wybrałam zestaw dla dziecka otrzymałam płyn do kąpieli i mycia włosów, kremik, kremik no i tylko 1 ulotkę.

Bebiko
można się zarejestrować i zaznaczyć, chęć otrzymania saszetek, dokładnie 3 sztuk. Mleka modyfikowanego Bebiko 2.
Pudełko na trzymanie skarbów maluszka i album od 1 dni życia.

Enfamil
Również po zarejestrowaniu można otrzymać od nich po wyrażeniu swojej chęci (Zaznaczyć kwadracik chcę otrzymać darmowe próbki mleka) otrzymamy 2 saszetki darmowego mleka modyfikowanego Enfamil 2.

Na razie tyle, ale na bieżąco będę uzupełniać ten wpis, jeśli coś otrzymam i będzie sprawdzone. Bo pisać a można otrzymać tu a potem dupa z tego wychodzi to bezsensu. Tu będą tylko takie, które faktycznie i realnie się potem otrzyma. Fakt, faktem, że na niektóre długo się czeka ale cóż, ważne że dotrą i są za darmo. Potem postaram się dodać zdjęcia otrzymanych upominków :)
Humana
wysyła co jakiś czas mleko modyfikowane do przetestowania o dziwo nie jest to saszetka ale cała wielka puszka :)

Bebilon

Tutaj otrzymamy teczkę na książęczkę zdrowia dziecka, sensorek do tulenia i ciumkania, książkę z zabawami na różnym etapie malucha oraz informacje o rozwoju dziecka. Czasem są też misie pluszowe białe.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)