czwartek, 26 lutego 2015

Maty ciąg dalszy :)

Była mata Fisher Price to teraz weźmy na odstrzał matę Tiny Love Tropikalna Wyspa. No to mata z tych giga. Osobiście to mój faworyt wśród mat edukacyjnych. Jest megaa dużaa. Posiada dwa pałąki minus za to że są troszkę za miękkie i dziecko na nich się nie podciągnie, ale ma też to plus bo łatwo je dziecku przyciągnąć do siebie wraz z zabawkami. Mata nie ma kształtu kwadratu ani prostokąta a to zwykle w tych figurach można kupić matę. Ta mata ma kształt łezki. Starcza na bardzo długo nawet do roku.

 Teraz o tym co tam posiada. Na pałąkach są jakby palmy liści dużo i wszystkie szeleszczą znowu to one u nas zdobył 1 miejsce u córki. Na płaszczyźnie na delfinku jest narysowana trąbka po naciśnięciu w tym miejscu piszczy piszczyk .

 Muszelka jest szeleszcząca i można odkryć jak okienko a w środku perła narysowana.
 A no i listek leżący koło małpy narysowanej też szeleści.W zestawie mamy rozgwiazdę która jest lusterkiem, delfinka, flaminga my mamy grzybka zamiast robaczka.
Zawieszki pionowe są genialne, bo dziecko leżąc na brzuszku ma coś przed oczami a nawet potem raczkujące jest bardziej motywowane aby do zabawki dotrzeć. Na całej macie na obrzeżach są kółka na których dowolnie można montować te zawieszki i pałąki to my decydujemy jak będzie rozpracowana nasza mata. Za każdym razem może być inaczej. My polecamy tą matę mam jeszcze 3 maty których opisy i fotki ukarzą się na dniach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, że tu byłeś. Zapraszam też do nas na fanpage :)